Näha liivateras maailma

PILETEID VÕIMALUS SAADA TEL. 53 315 342 JA 30.JAANUARIL  ÜLENURME GÜMNAASIUMI AULAS.

30.JAANUARIL KELL 12.00 ÜLDPROOV ÜLENURME GÜMNAASIUMIS.

NOORED KOGUNEME KELL 11.00 GÜMNAASIUMI AULAS.

Näha liivateras maailma

Pileteid on võimalus saada Ülenurme Pere- ja noortekeskusest tel. 53 315 342  ja ka laupäeval 23.01 Ülenurme Gümnaasiumis ning Vanemuise suure teatri kassast.

Tähelepanuks esinejatele: kohtume Ülenurme Gümnaasiumi AULAS  laupäeval 23.jaan. kell 12.00( BEEBIKOOL, LAULUSTUUDIO VIKERKAAR, LILLELISTE TANTSUGRUPP, ANSAMBEL ELMET NEUMANNI JUHATUSEL, RAEN VÄIKENE, HALLEY NOORTEKLUBI,NOORTE BÄND, KITARRIÕPILASED)

NOORTEKESKUSE NOORED, KES ON NOORTE PLOKIS,  TEIE AEG ON KELL 13.30

Muusikaline kogupereetendus Näha liivateras maailma

Etendus toimub MTÜ Õnnemaa viie aasta ja Ülenurme Pere- ja noortekeskuse ühe aasta tegevuse auks. Saame olla tunnistajad ühe kogukonna arengule.Kaasahaarav muusikaline etendus toob uut lootust, ühendades kõiki olenematta vanusest ja uskumustest. Saadame kogu universumile armastust ja kinnitame, et see kogemus saab ainult head kaasa tuua. Muusika ülesanne on öelda inimestele, et te ei ole üksi.

Peatume päeva jooksul hetkeks ja laseme päikesel paitada oma palet. Kulutame sekund või paar,et kuulata oma laste naerumuusikat, kui nad mängivad. Kuulame vee vulinat ja lindude sirinat, s.o. maailm meie ümber, mis kõneleb ja innustab meid. Kui kuulame piisavalt tähelepanelikult, leiame hääle iseenda seest ning võime ja jõu, et kõike muuta.