Laulustuudio Vikerkaar

25. veebruaril toimub mudilaste lauluvõistluse Tartumaa  eelvoor

“Viisivärtnake 2011”

Lauluvõistlus viiakse läbi Tartus,  Tiigi Seltsimajas

Lauluvõistlusel osaleb ka laulustuudio Vikerkaar. Esindatud on kõik rühmad: kollased, oranžid, punased

Lapsi juhendab õpetaja Kristi Tuhkanen

Heategevusüritus “Meie sõbrad”

Vabatahtliku tegevuse aasta raames korraldab Pere- ja noortekeskus koostöös kohaliku omavalitsuse sotsiaaltöötaja, meie keskuse ja Tartu linna vabatahtlike noortega heategevusürituse “Meie sõbrad”, 18. veebruaril kell 15.00.

Noorte vabatahtlikega alustasime juba detsembris 2010 Jõulurõõmul, kui kutsusime külla Tartu vallast MTÜ Joosepi asenduskodu ning detsembri lõpus korraldasid vabatahtlikud noored Joosepi asenduskodule meie keskuses heategevusliku aastalõpupeo.Siinkohal täname kõiki, kes tegid omapoolse panusega väga palju rõõmu toredatele lastele.

18. veebr. oleme külla kutsunud meie sõbrad  Joosepi asenduskodust ja Ülenurme valla suurpere. Sära silmadesse, sõprust, hoolimist, lusti, häid soove ja üllatusi – seda kõike saavad osalejad kogeda.

Sündmus on pühendatud hea koostöö  kuu puhuks.

Lumest rõõm väikestele

Aasta 2011 on Euroopa vabatahtliku tegevuse aasta, millest võtab osa ka Ülenurme Pere- ja noortekeskus. Igale kuule on jagatud vabatahtliku tegevusega seonduv valdkond või teema.

Veebruar on hea koostöö kuu.

08. veebruaril kell 15.30 ühisüritus “Lumest rõõm väikestele” .

Külla kutsus keskuse noori Ülenurme lasteaed, et koos valmis teha kümmekond lumememme ja nautida talvemõnusid. Tore on see, et noortele see mõte väga meeldis, sest paljud nendest on ju Ülenurme lasteaia kasvandikud. Nii ongi, et kokku saab tore grupp aktiivseid erivanuses noori, kes väikestele sõbrakäe ulatavad.