Noortekas sõidab Elvasse

Ülenurme Pere ja noortekeskus sõidab külla oma sõpradele Elvasse.

Hoidkem siis pöialt meie noortekale kummipaadirallil.

Ülenurme Pere- ja noortekeskuse noored Siim Roosipuu ja Hannes  Haugasmägi said paadirallil I koha, Kristel Raudik, Age- Midrit Rohusalu, Jonna Sild ja Keidy  Norman olid samuti väga head võistlejad ja esindasid meie noortekat vääriliselt!

Aitäh kõigile teistele osalejatele ka!

ESF projekt – tööelu tutvustavad tegevused ja erialad

Ülenurme Pere- ja noortekeskus ( MTÜ Õnnemaa) sai rahastuse ESF-i kolmeosalisele projektile. Projekt algas septembris 2011 ja kestab august 2012.

Osadeks on huvitegevus, NAF (noorte omaalgatus) ning tööelu ja ametite tutvustamine.

Tööelu tutvustavad tegevused

29 – 30. mai tutvuvad noored Uhti Avatud Ateljees moemaailma stilisti tööelu ja  praktiliste tegevustega.  Läbi viivad programmi Tallinna Tööstushariduskeskuse disainerid, stilistid. Iga noor disainib endale riietuseseme. Moedemonstratsioon toimub 01. juuni sündmusel “Mokalaat”

Tutvustavad erialad

28. mai – noored tutvuvad ettevõttejuhi ametiga MTÜ Uhti Küla Süda,  kelneri eriala Wilde kohvik

29. mai – sõidame Kiidjärve RMK-asse, tutvuma metsavahi erialaga. Vastu võtab meid metsaülem Ain Eerik

 

 

Perepäev Tiigi Seltsimajas

Tähelepanuks laulustuudio Vikerkaar! Koguneme 17.45 Tiigi Seltsimaja juurde, võtke aega selleks, et leida autodele parkimiskoht. Tiigi Seltsimaja juurde  ei ole võimalus parkida. Ilusa ilma korral palun võtke kaasa  murul istumiseks alused, tekid, kõigile istepinke ei jätku.

Teade

Olen puhkusel 14. maist 21. maini.

Heade soovidega,

Kersti Leis

Tähelepanuks laulustuudio Vikerkaar lapsevanemad

Neljapäeval, 10. mail toimub laulustuudio Vikerkaare kollaste ja oranzide ühisproov 25. mai esinemiseks.

Ühisproov algab kell 17.00 Ülenurme Pere- ja noortekeskuses.

Oranžid palume väga, et saaksite kohale tulla kella 17.00, see on väga oluline.

 

Noorte Euroopa Päev

09. mail tähistatakse kõikjal Euroopa Liidus Euroopa päeva. Üks osa sellest on ka üle- eestiline Noorte Euroopa päev. Sellel päeval toimuvad tegevused noortekeskustes kõigis 15 maakonnas  ja töötab veebitelevisiooni programm, mis seob eri maakondades toimuva tervikuks. Tartumaal korraldab Ülenurme Pere- ja noortekeskus  Noorte Euroopa Päeva ja kaasab  Tartumaa noortekeskused.

Päeva moto on “Aktiivne kogu elu”, mille eesmärgiks on anda mõista, et Euroopa on aktiivsete, haritud inimeste elu ja töökoht. Ole sa noor või vana, ela sa Eestis või Prantsusmaal. Meil kõigil on võrdsed võimalused, kuid edu pandiks on ühiselt koos tegutsemine. Liidame eripõlvkonnad  – ühistegevusteks!

Päevakava loetav siit (PDF-fail)!