Ülenurme Pere- ja noortekeskus jõulutunnelis

Siin siis lugu kus saate alguses on näha, kuidas Ülenurme Pere- ja noortekeskus ja MTÜ Õnnemaa on koostööd teinud Tartu Toidupangaga. Toidupanga poolt oli koostöö algajataks Tiina Grauberg, selle tulemusena: 2011 aasta aprillis sõlmisid Tartu Toidupank, kelle tööd koordineerib MTÜ Iseseisev Elu ja MTÜ Õnnemaa ( kes haldab Ülenurme Pere- ja noortekeskust) koostööleppe, mille tulemusel saavad kord nädalas toiduabi Ülenurme valla puudustkannatavad pered. Pöördusin valla sotsiaaltöötaja poole abivajate osas, saime sealt abisaajate nimekirja ja nii alustasingi vabatahtlikku tööd seoses toidupanga Ülenurme Pere- ja noortekeskuses. 2011. a. toimetasid kauba kohale isiklikult Tiina Grauberg ja Kersti Leis, 2012 aastal korraldas Tiina Grauberg Tartu linna poolt transpordi ja 2013. a. hakkas kaupa kohale toimetama Ülenurme Vallavalitsus.

http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=145083

2013.a. kokkuvõtteid

detsember_2

Vajutades lingile saate lugeda Ülenurme vallalehte Olevik, kus leiab kajastamist info, kuidas on läinud MTÜ Õnnemaal, Ülenurme Pere- ja noortekeskusel ning laulustuudio Vikerkaarel.

Kaunist jõuluaega!

Ema ja beebi võimlemine Ülenurme Pere- ja noortekeskuses

Esialgu ootame 2 – 6 elukuu e. mitteroomavaid beebisid.
Tund hõlmab ca 30-40 min emmede füüsise taastamist pärast rasedust ja sünnitust ning ca 15 min võtteid beebide arendamiseks. Tegevust juhendab füsioterapeut.
Alustame 09. jaanuaril Pere- ja noortekeskuses, Pargi 7 Ülenurme alevik.
Kellaaeg jääb 10 – 12 vahemikus.
Gruppide moodustamiseks on vajalik eelregistreerimine hiljemalt 08. jaanuariks: kersti@onnemaa.ee, tel. 53315342

Noorsootöö nädala raames

Tänavuse aasta teema on „Noorsootöö aitab noored tööle“. Noorsootöö nädala teemaga „Noorsootöö aitab noored tööle“ soovime tähelepanu pöörata noorsootöö kaudu loodavatele võimalustele töökogemuse omandamiseks, üleminekute toetamiseks, tööelu paremaks tundmiseks ning selliste oskuste ja teadmiste omandamiseks, mis aitavad noorel tööturul kindlamas seisus olla.

11.detsember Ülenurme Pere- ja noortekeskus osaleb Tallinnas TV3 saate “Me armastame Eestit” salvestusel

12.detsember  17.15 Ülenurme Pere- ja noortekeskus ning laulustuudio Vikerkaar  oranzide ja siniste rühm pakub jõulurõõmu Ülenurme valla eakatele kodule. Külas Tartu Maarja koguduse vaimulik ja hingehoidja.

Kohtumine endise narkomaaniga Ülenurme Pere- ja noortekeskuses

06.detsember kella 17.00 – 19.00 -ni Ülenurme Pere- ja noortekeskuses vestlusring noortega narkoennetustöö raames, kohtumine endise narkomaaniga. Sündmus toimub koostöös PPA Lõuna Prefektuuri ennetusteenistuse juhtivspetsialisti Ly Birkeliga ning Ülenurme Gümnaasiumi huvijuhi Marit Raukiga.

Ülenurme Pere- ja noortekeskus Tartumaa mittetulundusühendus 2013 LAUREAAT

IMG_4717Täname tunnustuse eest!

29.nov. kuulutas Tartumaa Kodanikeühenduste konverents Tartumaa mittetulunudusühendus 2013 LAUREAADIKS MTÜ Õnnemaa hallatava Ülenurme Pere- ja noortekeskuse. See on olnud meie 5 aasta töö tulemas. Aitäh kõigile, kes on noortekeskuse tegevustes, toimingutes kaasa löönud. Tänukirjale on allakirjutanud Tartu Linnavalitsus, Tartu Ärinõuandla, Tartu Maavalitsus, Domus Dorpatensis, Tartumaa Arendusselts, Kodukant Tartumaa

wathttps://www.youtube.com/watch?v=_-mP2X7vKpoch