Tartumaa Noortepäev – Vahupidu 6

vahuiduNB! Üritus facebookis – Tartumaa Noortepäev 6.

MTÜ Õnnemaa& Ülenurme ning Tõrvandi Pere- ja noortekeskuse suursündmus, mis on ANK projekti- 8 noortekeskuse koostööpusle- üks osa. Noortepäev toimub Tõrvandis, Ülenurme vallas. Osalevad Tartumaa noortekeskused, noortetoad, noored nii linnast kui maakonnast.

Laulustuudio Õnnemaa

Veel on võimalus registreerida laulustuudiosse Õnnemaa. Kodulehe vasakus tulbas on registreerimisvorm. Registratsioon palun teha hiljemalt 31. augustiks.

Külitse päev

Külitse päev12

 

Sündmus toimub projekti “Riskilaste toetusprogrammi rakendamine läbi noortekeskuste“ raames.Projekt on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored“ avatud taotlusvoorust 2014 – 2016.

Rahvusvaheline noortevahetus

08 -16.august toimub Ülenurme vallas Ülenurme – ning Tõrvandi Pere- ja  noortekeskuste esimene rahvusvaheline noortevahetus, mis on valla noorsootöö arengule väga oluline. MTÜ Õnnemaa ja 4H-Uuraineni koostöös valminud noortevahetuse projekt “Today’s Youth, Tomorrow’s Leaders” II osa toob kokku 12 noort vanuses 13-17 Eestist – Ülenurme vallast, Soomest ja Hispaaniast 08 -16.august. Kokku 36 noort ja 9 noorsootöötajat ja grupijuhti.Üheksa päeva jooksul on aktiivne programm, et arendada noorte oskusi ning teha seda läbi noortele huvitava teema. I osa toimus veebruaris Soomes.