E T K N R L P
1
2
Ilutuba 16:00
Ilutuba @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 2 @ 16:00 – 17:00
Ilutuba @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus | Memphis | Tennessee | Ameerika Ühendriigid
ILUTUBA Ilutuba toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Esmaspäev kell 16.00 – 17.30 Juhendaja Anneli Väljan, tel. 524 5701
Laulustuudio Õnnemaa 16:30
Laulustuudio Õnnemaa @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 2 @ 16:30 – 20:15
LAULUSTUUDIO ÕNNEMAA Laulustuudio Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Esmaspäev ja kolmapäev 16.30 – 17.10 oranzid 17.15 – 17.50 punased 18.00 – 18.35 sinised 18.45 – 19.25 solistid 19.35 – 20.10 solistid Juhendaja Liis Viinalass tel. 56242268
3
Beebikool Trikatrei 12:00
Beebikool Trikatrei @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 3 @ 12:00 – 14:00
 
NOORTE BÄND 16:00
NOORTE BÄND @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
Oct 3 @ 16:00 – 20:00
Teisipäev 16.00 -20.00, neljapäev 16.00 – 20.00, Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Juhendaja Toomas Pihlau tel. 52 85 965
Laste kunstiring 3-6.a. 17:00
Laste kunstiring 3-6.a. @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 3 @ 17:00 – 17:45
Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn. 7 Esmaspäev kell 17.30 -18.15 Läbiviijaks Tosca Huvikool, juhendaja Merileid Varep, tosca@tosca.ee, info: 5647 2822
Loovusring Noorteka padjakas 17:30
Loovusring Noorteka padjakas @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 3 @ 17:30 – 19:00
LOOVUSRING Noorteka padjakas Loovusring toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses Pargi tn 7 Teisipäev kell 17.30- 19.00 Juhendaja Ere Sepp tel.55685352
JJ Street Ülenurme 18:00
JJ Street Ülenurme @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 3 @ 18:00 – 21:00
JJ STREET ÜLENURME Tegevused toimuvad Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Teisipäev kell 18.00 – 21.00 Neljapäev kell 18.00 – 21.00 Treenerid Lenel Karu tel.53952249 Annely Kõrvel tel. 56906642
4
Mudilaste kunstiring 1,5-2,5.a. 10:00
Mudilaste kunstiring 1,5-2,5.a. @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 4 @ 10:00 – 10:45
MUDILASTE KUNSTIRING 1,5-2,5.a. Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Kolmapäev kell 10.00-10.45 Läbiviijaks Tosca Huvikool, juhendaja Merileid Varep, tosca@tosca.ee, info: 5647 2822
Õmblustuba 10a+ 16:00
Õmblustuba 10a+ @ Ülenurme Pere- ja Noortekeskus
Oct 4 @ 16:00 – 17:30
 
Laulustuudio Õnnemaa 16:30
Laulustuudio Õnnemaa @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 4 @ 16:30 – 20:15
LAULUSTUUDIO ÕNNEMAA Laulustuudio Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Esmaspäev ja kolmapäev 16.30 – 17.10 oranzid 17.15 – 17.50 punased 18.00 – 18.35 sinised 18.45 – 19.25 solistid 19.35 – 20.10 solistid Juhendaja Liis Viinalass tel. 56242268
Kokkamisklubi 18:00
Kokkamisklubi @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 4 @ 18:00 – 20:00
KOKKAMISKLUBI Alustab 13.september Kolmapäev kell 18.00 – 20.00 Juhendaja Kadi Laaneots, tel. 53014743, toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
5
Võitluskunstitrenn juunioritele 14:00
Võitluskunstitrenn juunioritele @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 5 @ 14:00 – 16:00
Võitluskunstitrenn juunioritele Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Ringtee 1a Neljapäev 7-9.aastastele kell 14.00 – 15.00 10-12 aastastele kell 15.00 – 16.00 Läbiviib Tartu Budoklubi treener Andres, registreerimine ja info kersti@onnemaa.ee, tel. 53315342
Kooliealiste laste kunstriring 15:00
Kooliealiste laste kunstriring @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 5 @ 15:00 – 16:00
KOOLIEALISTE LASTE KUNSTIRING Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Neljapäev kell 15.00 – 16.00 juhendaja kunstnik Marika Maramaa, registreerida tosca@tosca.ee
NOORTE BÄND 16:00
NOORTE BÄND @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
Oct 5 @ 16:00 – 20:00
Teisipäev 16.00 -20.00, neljapäev 16.00 – 20.00, Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Juhendaja Toomas Pihlau tel. 52 85 965
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) 16:00
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 5 @ 16:00 – 17:30
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Programm noortelt noortele Reedene aeg: 16.00-18.00 Juhendaja juhendaja Merit Leiman, tel.53706770,
JJ Street Ülenurme 18:00
JJ Street Ülenurme @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 5 @ 18:00 – 21:00
JJ STREET ÜLENURME Tegevused toimuvad Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Teisipäev kell 18.00 – 21.00 Neljapäev kell 18.00 – 21.00 Treenerid Lenel Karu tel.53952249 Annely Kõrvel tel. 56906642
Robootika 18:15
Robootika @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 5 @ 18:15 – 20:15
ROBOOTIKA RING Robootika toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses Pargi tn. 7. Neljapäev kell 18.15 – 20.15 Juhendaja Ranel Sarapuu tel. 55684121
6
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) 16:00
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 6 @ 16:00 – 17:30
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Programm noortelt noortele Reedene aeg: 16.00-18.00 Juhendaja juhendaja Merit Leiman, tel.53706770,
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) 18:00
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 6 @ 18:00 – 20:00
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Ringtee 1a Programm noortelt noortele Reede kell 12.45 – 17.15 vanem grupp Juhendaja Grete-Anete Karpov, tel. 5696 3003
7
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) 09:00
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 7 @ 09:00 – 11:00
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Ringtee 1a Programm noortelt noortele Juhendaja Grete-Anete Karpov, tel. 5696 3003
Laste tantsuring( 4-6.a.) 12:00
Laste tantsuring( 4-6.a.)
Oct 7 @ 12:00 – 12:45
 
8
9
Ilutuba 16:00
Ilutuba @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 9 @ 16:00 – 17:00
Ilutuba @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus | Memphis | Tennessee | Ameerika Ühendriigid
ILUTUBA Ilutuba toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Esmaspäev kell 16.00 – 17.30 Juhendaja Anneli Väljan, tel. 524 5701
Laulustuudio Õnnemaa 16:30
Laulustuudio Õnnemaa @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 9 @ 16:30 – 20:15
LAULUSTUUDIO ÕNNEMAA Laulustuudio Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Esmaspäev ja kolmapäev 16.30 – 17.10 oranzid 17.15 – 17.50 punased 18.00 – 18.35 sinised 18.45 – 19.25 solistid 19.35 – 20.10 solistid Juhendaja Liis Viinalass tel. 56242268
10
Beebikool Trikatrei 12:00
Beebikool Trikatrei @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 10 @ 12:00 – 14:00
 
NOORTE BÄND 16:00
NOORTE BÄND @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
Oct 10 @ 16:00 – 20:00
Teisipäev 16.00 -20.00, neljapäev 16.00 – 20.00, Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Juhendaja Toomas Pihlau tel. 52 85 965
Laste kunstiring 3-6.a. 17:00
Laste kunstiring 3-6.a. @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 10 @ 17:00 – 17:45
Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn. 7 Esmaspäev kell 17.30 -18.15 Läbiviijaks Tosca Huvikool, juhendaja Merileid Varep, tosca@tosca.ee, info: 5647 2822
Loovusring Noorteka padjakas 17:30
Loovusring Noorteka padjakas @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 10 @ 17:30 – 19:00
LOOVUSRING Noorteka padjakas Loovusring toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses Pargi tn 7 Teisipäev kell 17.30- 19.00 Juhendaja Ere Sepp tel.55685352
JJ Street Ülenurme 18:00
JJ Street Ülenurme @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 10 @ 18:00 – 21:00
JJ STREET ÜLENURME Tegevused toimuvad Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Teisipäev kell 18.00 – 21.00 Neljapäev kell 18.00 – 21.00 Treenerid Lenel Karu tel.53952249 Annely Kõrvel tel. 56906642
11
Mudilaste kunstiring 1,5-2,5.a. 10:00
Mudilaste kunstiring 1,5-2,5.a. @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 11 @ 10:00 – 10:45
MUDILASTE KUNSTIRING 1,5-2,5.a. Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Kolmapäev kell 10.00-10.45 Läbiviijaks Tosca Huvikool, juhendaja Merileid Varep, tosca@tosca.ee, info: 5647 2822
Õmblustuba 10a+ 16:00
Õmblustuba 10a+ @ Ülenurme Pere- ja Noortekeskus
Oct 11 @ 16:00 – 17:30
 
Laulustuudio Õnnemaa 16:30
Laulustuudio Õnnemaa @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 11 @ 16:30 – 20:15
LAULUSTUUDIO ÕNNEMAA Laulustuudio Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Esmaspäev ja kolmapäev 16.30 – 17.10 oranzid 17.15 – 17.50 punased 18.00 – 18.35 sinised 18.45 – 19.25 solistid 19.35 – 20.10 solistid Juhendaja Liis Viinalass tel. 56242268
Kokkamisklubi 18:00
Kokkamisklubi @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 11 @ 18:00 – 20:00
KOKKAMISKLUBI Alustab 13.september Kolmapäev kell 18.00 – 20.00 Juhendaja Kadi Laaneots, tel. 53014743, toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
12
Võitluskunstitrenn juunioritele 14:00
Võitluskunstitrenn juunioritele @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 12 @ 14:00 – 16:00
Võitluskunstitrenn juunioritele Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Ringtee 1a Neljapäev 7-9.aastastele kell 14.00 – 15.00 10-12 aastastele kell 15.00 – 16.00 Läbiviib Tartu Budoklubi treener Andres, registreerimine ja info kersti@onnemaa.ee, tel. 53315342
Kooliealiste laste kunstriring 15:00
Kooliealiste laste kunstriring @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 12 @ 15:00 – 16:00
KOOLIEALISTE LASTE KUNSTIRING Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Neljapäev kell 15.00 – 16.00 juhendaja kunstnik Marika Maramaa, registreerida tosca@tosca.ee
NOORTE BÄND 16:00
NOORTE BÄND @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
Oct 12 @ 16:00 – 20:00
Teisipäev 16.00 -20.00, neljapäev 16.00 – 20.00, Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Juhendaja Toomas Pihlau tel. 52 85 965
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) 16:00
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 12 @ 16:00 – 17:30
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Programm noortelt noortele Reedene aeg: 16.00-18.00 Juhendaja juhendaja Merit Leiman, tel.53706770,
JJ Street Ülenurme 18:00
JJ Street Ülenurme @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 12 @ 18:00 – 21:00
JJ STREET ÜLENURME Tegevused toimuvad Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Teisipäev kell 18.00 – 21.00 Neljapäev kell 18.00 – 21.00 Treenerid Lenel Karu tel.53952249 Annely Kõrvel tel. 56906642
Robootika 18:15
Robootika @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 12 @ 18:15 – 20:15
ROBOOTIKA RING Robootika toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses Pargi tn. 7. Neljapäev kell 18.15 – 20.15 Juhendaja Ranel Sarapuu tel. 55684121
13
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) 16:00
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 13 @ 16:00 – 17:30
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Programm noortelt noortele Reedene aeg: 16.00-18.00 Juhendaja juhendaja Merit Leiman, tel.53706770,
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) 18:00
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 13 @ 18:00 – 20:00
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Ringtee 1a Programm noortelt noortele Reede kell 12.45 – 17.15 vanem grupp Juhendaja Grete-Anete Karpov, tel. 5696 3003
14
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) 09:00
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 14 @ 09:00 – 11:00
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Ringtee 1a Programm noortelt noortele Juhendaja Grete-Anete Karpov, tel. 5696 3003
Laste tantsuring( 4-6.a.) 12:00
Laste tantsuring( 4-6.a.)
Oct 14 @ 12:00 – 12:45
 
15
16
Ilutuba 16:00
Ilutuba @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 16 @ 16:00 – 17:00
Ilutuba @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus | Memphis | Tennessee | Ameerika Ühendriigid
ILUTUBA Ilutuba toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Esmaspäev kell 16.00 – 17.30 Juhendaja Anneli Väljan, tel. 524 5701
Laulustuudio Õnnemaa 16:30
Laulustuudio Õnnemaa @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 16 @ 16:30 – 20:15
LAULUSTUUDIO ÕNNEMAA Laulustuudio Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Esmaspäev ja kolmapäev 16.30 – 17.10 oranzid 17.15 – 17.50 punased 18.00 – 18.35 sinised 18.45 – 19.25 solistid 19.35 – 20.10 solistid Juhendaja Liis Viinalass tel. 56242268
17
Beebikool Trikatrei 12:00
Beebikool Trikatrei @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 17 @ 12:00 – 14:00
 
NOORTE BÄND 16:00
NOORTE BÄND @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
Oct 17 @ 16:00 – 20:00
Teisipäev 16.00 -20.00, neljapäev 16.00 – 20.00, Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Juhendaja Toomas Pihlau tel. 52 85 965
Laste kunstiring 3-6.a. 17:00
Laste kunstiring 3-6.a. @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 17 @ 17:00 – 17:45
Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn. 7 Esmaspäev kell 17.30 -18.15 Läbiviijaks Tosca Huvikool, juhendaja Merileid Varep, tosca@tosca.ee, info: 5647 2822
Loovusring Noorteka padjakas 17:30
Loovusring Noorteka padjakas @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 17 @ 17:30 – 19:00
LOOVUSRING Noorteka padjakas Loovusring toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses Pargi tn 7 Teisipäev kell 17.30- 19.00 Juhendaja Ere Sepp tel.55685352
JJ Street Ülenurme 18:00
JJ Street Ülenurme @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 17 @ 18:00 – 21:00
JJ STREET ÜLENURME Tegevused toimuvad Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Teisipäev kell 18.00 – 21.00 Neljapäev kell 18.00 – 21.00 Treenerid Lenel Karu tel.53952249 Annely Kõrvel tel. 56906642
18
Mudilaste kunstiring 1,5-2,5.a. 10:00
Mudilaste kunstiring 1,5-2,5.a. @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 18 @ 10:00 – 10:45
MUDILASTE KUNSTIRING 1,5-2,5.a. Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Kolmapäev kell 10.00-10.45 Läbiviijaks Tosca Huvikool, juhendaja Merileid Varep, tosca@tosca.ee, info: 5647 2822
Õmblustuba 10a+ 16:00
Õmblustuba 10a+ @ Ülenurme Pere- ja Noortekeskus
Oct 18 @ 16:00 – 17:30
 
Laulustuudio Õnnemaa 16:30
Laulustuudio Õnnemaa @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 18 @ 16:30 – 20:15
LAULUSTUUDIO ÕNNEMAA Laulustuudio Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Esmaspäev ja kolmapäev 16.30 – 17.10 oranzid 17.15 – 17.50 punased 18.00 – 18.35 sinised 18.45 – 19.25 solistid 19.35 – 20.10 solistid Juhendaja Liis Viinalass tel. 56242268
Kokkamisklubi 18:00
Kokkamisklubi @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 18 @ 18:00 – 20:00
KOKKAMISKLUBI Alustab 13.september Kolmapäev kell 18.00 – 20.00 Juhendaja Kadi Laaneots, tel. 53014743, toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
19
Võitluskunstitrenn juunioritele 14:00
Võitluskunstitrenn juunioritele @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 19 @ 14:00 – 16:00
Võitluskunstitrenn juunioritele Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Ringtee 1a Neljapäev 7-9.aastastele kell 14.00 – 15.00 10-12 aastastele kell 15.00 – 16.00 Läbiviib Tartu Budoklubi treener Andres, registreerimine ja info kersti@onnemaa.ee, tel. 53315342
Kooliealiste laste kunstriring 15:00
Kooliealiste laste kunstriring @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 19 @ 15:00 – 16:00
KOOLIEALISTE LASTE KUNSTIRING Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Neljapäev kell 15.00 – 16.00 juhendaja kunstnik Marika Maramaa, registreerida tosca@tosca.ee
NOORTE BÄND 16:00
NOORTE BÄND @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
Oct 19 @ 16:00 – 20:00
Teisipäev 16.00 -20.00, neljapäev 16.00 – 20.00, Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Juhendaja Toomas Pihlau tel. 52 85 965
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) 16:00
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 19 @ 16:00 – 17:30
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Programm noortelt noortele Reedene aeg: 16.00-18.00 Juhendaja juhendaja Merit Leiman, tel.53706770,
JJ Street Ülenurme 18:00
JJ Street Ülenurme @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 19 @ 18:00 – 21:00
JJ STREET ÜLENURME Tegevused toimuvad Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Teisipäev kell 18.00 – 21.00 Neljapäev kell 18.00 – 21.00 Treenerid Lenel Karu tel.53952249 Annely Kõrvel tel. 56906642
Robootika 18:15
Robootika @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 19 @ 18:15 – 20:15
ROBOOTIKA RING Robootika toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses Pargi tn. 7. Neljapäev kell 18.15 – 20.15 Juhendaja Ranel Sarapuu tel. 55684121
20
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) 16:00
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 20 @ 16:00 – 17:30
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Programm noortelt noortele Reedene aeg: 16.00-18.00 Juhendaja juhendaja Merit Leiman, tel.53706770,
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) 18:00
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 20 @ 18:00 – 20:00
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Ringtee 1a Programm noortelt noortele Reede kell 12.45 – 17.15 vanem grupp Juhendaja Grete-Anete Karpov, tel. 5696 3003
21
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) 09:00
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 21 @ 09:00 – 11:00
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Ringtee 1a Programm noortelt noortele Juhendaja Grete-Anete Karpov, tel. 5696 3003
Laste tantsuring( 4-6.a.) 12:00
Laste tantsuring( 4-6.a.)
Oct 21 @ 12:00 – 12:45
 
22
23
Ilutuba 16:00
Ilutuba @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 23 @ 16:00 – 17:00
Ilutuba @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus | Memphis | Tennessee | Ameerika Ühendriigid
ILUTUBA Ilutuba toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Esmaspäev kell 16.00 – 17.30 Juhendaja Anneli Väljan, tel. 524 5701
Laulustuudio Õnnemaa 16:30
Laulustuudio Õnnemaa @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 23 @ 16:30 – 20:15
LAULUSTUUDIO ÕNNEMAA Laulustuudio Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Esmaspäev ja kolmapäev 16.30 – 17.10 oranzid 17.15 – 17.50 punased 18.00 – 18.35 sinised 18.45 – 19.25 solistid 19.35 – 20.10 solistid Juhendaja Liis Viinalass tel. 56242268
24
Beebikool Trikatrei 12:00
Beebikool Trikatrei @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 24 @ 12:00 – 14:00
 
NOORTE BÄND 16:00
NOORTE BÄND @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
Oct 24 @ 16:00 – 20:00
Teisipäev 16.00 -20.00, neljapäev 16.00 – 20.00, Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Juhendaja Toomas Pihlau tel. 52 85 965
Laste kunstiring 3-6.a. 17:00
Laste kunstiring 3-6.a. @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 24 @ 17:00 – 17:45
Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn. 7 Esmaspäev kell 17.30 -18.15 Läbiviijaks Tosca Huvikool, juhendaja Merileid Varep, tosca@tosca.ee, info: 5647 2822
Loovusring Noorteka padjakas 17:30
Loovusring Noorteka padjakas @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 24 @ 17:30 – 19:00
LOOVUSRING Noorteka padjakas Loovusring toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses Pargi tn 7 Teisipäev kell 17.30- 19.00 Juhendaja Ere Sepp tel.55685352
JJ Street Ülenurme 18:00
JJ Street Ülenurme @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 24 @ 18:00 – 21:00
JJ STREET ÜLENURME Tegevused toimuvad Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Teisipäev kell 18.00 – 21.00 Neljapäev kell 18.00 – 21.00 Treenerid Lenel Karu tel.53952249 Annely Kõrvel tel. 56906642
25
Mudilaste kunstiring 1,5-2,5.a. 10:00
Mudilaste kunstiring 1,5-2,5.a. @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 25 @ 10:00 – 10:45
MUDILASTE KUNSTIRING 1,5-2,5.a. Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Kolmapäev kell 10.00-10.45 Läbiviijaks Tosca Huvikool, juhendaja Merileid Varep, tosca@tosca.ee, info: 5647 2822
Õmblustuba 10a+ 16:00
Õmblustuba 10a+ @ Ülenurme Pere- ja Noortekeskus
Oct 25 @ 16:00 – 17:30
 
Laulustuudio Õnnemaa 16:30
Laulustuudio Õnnemaa @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 25 @ 16:30 – 20:15
LAULUSTUUDIO ÕNNEMAA Laulustuudio Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Esmaspäev ja kolmapäev 16.30 – 17.10 oranzid 17.15 – 17.50 punased 18.00 – 18.35 sinised 18.45 – 19.25 solistid 19.35 – 20.10 solistid Juhendaja Liis Viinalass tel. 56242268
Kokkamisklubi 18:00
Kokkamisklubi @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 25 @ 18:00 – 20:00
KOKKAMISKLUBI Alustab 13.september Kolmapäev kell 18.00 – 20.00 Juhendaja Kadi Laaneots, tel. 53014743, toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
26
Võitluskunstitrenn juunioritele 14:00
Võitluskunstitrenn juunioritele @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 26 @ 14:00 – 16:00
Võitluskunstitrenn juunioritele Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Ringtee 1a Neljapäev 7-9.aastastele kell 14.00 – 15.00 10-12 aastastele kell 15.00 – 16.00 Läbiviib Tartu Budoklubi treener Andres, registreerimine ja info kersti@onnemaa.ee, tel. 53315342
Kooliealiste laste kunstriring 15:00
Kooliealiste laste kunstriring @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 26 @ 15:00 – 16:00
KOOLIEALISTE LASTE KUNSTIRING Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Neljapäev kell 15.00 – 16.00 juhendaja kunstnik Marika Maramaa, registreerida tosca@tosca.ee
NOORTE BÄND 16:00
NOORTE BÄND @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
Oct 26 @ 16:00 – 20:00
Teisipäev 16.00 -20.00, neljapäev 16.00 – 20.00, Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Juhendaja Toomas Pihlau tel. 52 85 965
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) 16:00
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 26 @ 16:00 – 17:30
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Programm noortelt noortele Reedene aeg: 16.00-18.00 Juhendaja juhendaja Merit Leiman, tel.53706770,
JJ Street Ülenurme 18:00
JJ Street Ülenurme @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 26 @ 18:00 – 21:00
JJ STREET ÜLENURME Tegevused toimuvad Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Teisipäev kell 18.00 – 21.00 Neljapäev kell 18.00 – 21.00 Treenerid Lenel Karu tel.53952249 Annely Kõrvel tel. 56906642
Robootika 18:15
Robootika @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 26 @ 18:15 – 20:15
ROBOOTIKA RING Robootika toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses Pargi tn. 7. Neljapäev kell 18.15 – 20.15 Juhendaja Ranel Sarapuu tel. 55684121
27
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) 16:00
Õnnemaa tantsustuudio neptune (noorem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 27 @ 16:00 – 17:30
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Programm noortelt noortele Reedene aeg: 16.00-18.00 Juhendaja juhendaja Merit Leiman, tel.53706770,
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) 18:00
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 27 @ 18:00 – 20:00
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Ringtee 1a Programm noortelt noortele Reede kell 12.45 – 17.15 vanem grupp Juhendaja Grete-Anete Karpov, tel. 5696 3003
28
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) 09:00
Õnnemaa tantsustuudio Neptune (vanem) @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 28 @ 09:00 – 11:00
ÕNNEMAA TANTSUSTUUDIO NEPTUNE Toimub Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses, Ringtee 1a Programm noortelt noortele Juhendaja Grete-Anete Karpov, tel. 5696 3003
Laste tantsuring( 4-6.a.) 12:00
Laste tantsuring( 4-6.a.)
Oct 28 @ 12:00 – 12:45
 
29
30
Ilutuba 16:00
Ilutuba @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 30 @ 16:00 – 17:00
Ilutuba @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus | Memphis | Tennessee | Ameerika Ühendriigid
ILUTUBA Ilutuba toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn.7 Esmaspäev kell 16.00 – 17.30 Juhendaja Anneli Väljan, tel. 524 5701
Laulustuudio Õnnemaa 16:30
Laulustuudio Õnnemaa @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 30 @ 16:30 – 20:15
LAULUSTUUDIO ÕNNEMAA Laulustuudio Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Esmaspäev ja kolmapäev 16.30 – 17.10 oranzid 17.15 – 17.50 punased 18.00 – 18.35 sinised 18.45 – 19.25 solistid 19.35 – 20.10 solistid Juhendaja Liis Viinalass tel. 56242268
31
Beebikool Trikatrei 12:00
Beebikool Trikatrei @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 31 @ 12:00 – 14:00
 
NOORTE BÄND 16:00
NOORTE BÄND @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses
Oct 31 @ 16:00 – 20:00
Teisipäev 16.00 -20.00, neljapäev 16.00 – 20.00, Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Juhendaja Toomas Pihlau tel. 52 85 965
Laste kunstiring 3-6.a. 17:00
Laste kunstiring 3-6.a. @ Ülenurme Pere- ja noortekeskus
Oct 31 @ 17:00 – 17:45
Toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses, Pargi tn. 7 Esmaspäev kell 17.30 -18.15 Läbiviijaks Tosca Huvikool, juhendaja Merileid Varep, tosca@tosca.ee, info: 5647 2822
Loovusring Noorteka padjakas 17:30
Loovusring Noorteka padjakas @ Ülenurme Pere- ja noortekeskuses
Oct 31 @ 17:30 – 19:00
LOOVUSRING Noorteka padjakas Loovusring toimub Ülenurme Pere- ja noortekeskuses Pargi tn 7 Teisipäev kell 17.30- 19.00 Juhendaja Ere Sepp tel.55685352
JJ Street Ülenurme 18:00
JJ Street Ülenurme @ Tõrvandi Pere- ja noortekeskus
Oct 31 @ 18:00 – 21:00
JJ STREET ÜLENURME Tegevused toimuvad Tõrvandi Pere- ja noortekeskuses Ringtee 1a Teisipäev kell 18.00 – 21.00 Neljapäev kell 18.00 – 21.00 Treenerid Lenel Karu tel.53952249 Annely Kõrvel tel. 56906642